Apie mane

Aš esu Miglė sertifikuota asmeninė fitneso trenerė, mitybos konsultantė ir bodyfitnes varžybų prizininkė. Mano didžiausia aistra ir tikslas padėti žmonėms pakeisti jų gyvenseną realistiškiausiu ir jiems priimtiniausiu keliu. Tikiu, kad kiekvienas nusipelno geriausio savo sveikatai, bei jaustis puikiai iš išorės ir vidaus.

Tikiu, kad sporto sąvoka aprėpia daug daugiau nei vien gražios kūno linijos. Tikras rūpinimasis savimi prasideda sprendimu priimti save ir drąsa kartais pasirinkti nepatogų kelią dėl geresnio rytojaus sau. Pusiausvyra, jėga ir ištvermė yra tai, kas sustiprina mūsų sveikatą ir suteikia jėgų pasitikti gyvenimo iššūkius. Stiprus vidus – stipri išorė, o norimos formos ateina, kaip šalutinis produktas įdėto darbo ir disciplinos.

PT Miglė pagrindas - holistinis požiūris į žmogų ir sportą. Bendradarbiavimas su nariais pagrįstas klientų asmeniniais tikslais ir individualumu. Asmeninės sveikatingumo programos, pritaikytos prie gyvenimo būdo, orientuotos į nuolatinį progresą stiprinant jėgą, ištvermę ir lankstumą, bei tobulinat mitybos įpročius siekiant ilgalaikių rezultatų.

“Esu dėkinga Miglei už šiltą priėmimą, visapusišką dėmesį treniruočių metu ir atsižvelgimą į individualią situaciją. Labai šiltas žmogus, pas kurį laukiu kiekvienos treniruotės.”

— Ieva G. 

Planuojam treniruotę!

Tel.nr.

+370-6019-8351

E-paštas

migle.zilaityte@gmail.com